KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14246295
nr 1424 6295
Alf Linder
(f. 1944), Sverige
Blandteknik, Collage, Signerad, daterad A tergo, 1990, yttermått inklusive ram: 44x3,1 cm
Alf Linder, född 1944 i Ljungby, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:19:29
7/10 11:01:52